20. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali

20. Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali

2017 yılında 20. Kez düzenlenecek Bayındır Uluslararası Çiçek Festivali 03-07 Mayıs tarihleri arasında yapılacak. Onur Konuğu İl olarak Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Onur Konuğu İlçe olarak İstanbul Kadıköy Belediyesi katılacak. Onur Konuğu il ve ilçenin tanıtım stantları ile beraber sosyal projelerine ilişkin etkinlikler yer alacak.

Ukrayna, Makedonya, Kosova ve Azerbeycan’dan halk oyunları ekipleri davet edildi. İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi, Özgün Gençlik ve Spor Kulübü Halk Oyunları ekibi, Neva Halk Oyunları ekibi, Egem Halk Oyunları Derneği ve Bayındır Belediyesi Halk Oyunları ekipleri festival süresince gösteriler düzenleyecek. Ayrıca çevre il ve ilçelerden çeşitli liselere ait halk oyunları ve gösteri ekipleri katılım gerçekleştirmek üzere başvurularda bulundu.

Sokak Müzisyenleri, Flashmob Dans Grubu, Bando, Canlı Heykeller, Animatörler, Tahta Bacak, Gezici Kukla, Karikatüristler, Çiçek/Yaprak Sanatçıları, Ressamlar çeşitli noktalarda dönüşümlü olarak festival süresince etkinlik gerçekleştirecekler.

En Güzel Stant/Bitki Yarışması, En Güzel Balkon Yarışması, En Lezzetli Çiçek Reçelleri Yarışmasına ilave olarak bu yıl En Güzel Çiçek Heykeli Yarışması da düzenlenecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AYNI GÜN TESLİMAT

24X7 MÜŞTERİ HİZMETLERİ

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

+(90) 242-316 22 00

X